vyhlídkové autobusy sólo nebo s vlekem, pro léto nebo celoroční provoz

sedadla a moduly automatického průvodce

Vyhlídkové - sightseeingbus - autobusy vyrábíme pro 8 - 30 přepravovaných turistů. Mohou být otevřené - cabriobus, částečně uzavřené s prosklenou střechou a pro zimní provoz s nasazovacími bočnmií okny, nebo se shrnovací střechou a spouštěcími izolačními okny pro celoroční provoz. Lze dodat i vyhlídkový vlek ve stejném provedení.

cabriobus

modul automatického průvodce se sluchátkycabrio bus - fun bus

Otevřený autobus na prodlouženém podvozku MB Sprinter. Konstrukčně je určen pro 22 turistů a řidiče. Cestující mají nad hlavou a z boku otevřený prostor. Nástup pravými dveřemi spolujezdce, sedadla jsou vybavena tříbodovými bezpečnostními pásy.

vyhlídkový autobus s vlekem

vyhlídkový autobus s vlekem - vyhlídkový vláček

Na rozdíl od vyhlídkových vláčků je prostornější, cestující sedí výše cž je vhodnější pro jejich rozled i bezpečnost. Počet cestujících 20 + 16. Pevné boky, nástup dvířky na pravé straně, pevná prosklená střecha. Pro zimní období lze vybavit teplovzdušným topením s rozvodem a vkládanými okny. 

sólo vyhlídkový autobus

prosklený vyhlídkový otevřený autobus

Je postaven na podvozku MB Sprinter, s obsaditelností pro 18 cestujících. Prosklená střecha, včetně nadstřeší u řidiče, pevné boky, na pravém s dvěma dveřmi. Pro zimní období vkládaná jednoduchá okna a teplovzdušné topení. Automatický průvodce s možností nadefinovat až 20 jazyků.

midi vyhlídkový autobus

vyhlídkový sprinter

Je postaven na podvozku MB Sprinter. Obsaditelnost 19 cestujících a průvodce. jeho menší rozměry, elektricky shrnovaná střecha, velká spouštěcí okna a vzduchové pérování na zadní nápravě jej předurčují pro vyhlídkové jízdy v historických cetnrech městs. Možnost i ekologického pohonu na zemní plyn, nebo elektřinu. 

středně velký vyhlídkový autobus pro celoroční provoz

vyhlídkové vario

Postaven na podvozku MB Vario, v užším nebo širším provedení ( 1 + 2, nebo 2 + 2 cestující vedle sebe ). Pro 19 + 1 nebo 25 + 1 cestujících a průvodce. Velká spouštěcí okna s izolačními dvojskly, elektricky shrnovací střecha, výkonné topení a pohodlná sedadla to jsou přednosti tohoto autobusu. Turisté sedí dostatečně vysoko nad okolními osobními vozy a proto mají nerušený výhled.

osmimetrový vyhlídkový autobus

Irisbus vyhlídkový

nově vyvinutý vyhlídkový autobus střední velikosti na podvozku Iveco Daily. Je určen pro 29 cestujících, průvodce a řidiče. Umožňuje celoroční provoz, má elektricky shrnovací střechu, spouštěcí okna s izolačními dvojskly a výkonné topení pro cestující.

 

Aktuality

Navštivte nás na veletrhu Rehaprotex Brno

Upravený automobil Citroën Berlingo se zadní sníženou podlahou a nájezdovou rampou vystavujeme v Brně od 14 do 17.5.2013

Podvozky Xl Maxi pro Peugeot

Dealerovi Peugeot jsme dodali XL podvozky stavěné z Boxera

Osobní automobil VW Crafter pro přepravu tělesně postižených

VW Crafter M1Charita převzala automobil s pevnými a otočnosklopnými sedadly, nájezdovou rampou a s upevněním pro dva vozíky.

archív